Rozpočet města 2020
- Příjmy
- 611 027 918 Kč
- Výdaje
- 551 265 974 Kč
- Investice
- 102 319 017 Kč
- Saldo
- 59 761 944 Kč
- Schválené příjmy
- 545 100 000 Kč
- Schválené výdaje
- 634 320 000 Kč
- Příjmy po změnách
- 583 587 543 Kč
- Výdaje po změnách
- 683 141 067 Kč
Příjmy podle druhu
Příjmy podle druhu 2020| Druh | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění |
|---|
| Daňové příjmy | 404 540 000 Kč | 355 132 500 Kč | 378 028 616 Kč | 106,4 % |
| Nedaňové příjmy | 79 585 000 Kč | 79 814 730 Kč | 86 519 406 Kč | 108,4 % |
| Kapitálové příjmy | 3 500 000 Kč | 3 500 000 Kč | 1 338 089 Kč | 38,2 % |
| Přijaté transfery | 57 475 000 Kč | 145 140 313 Kč | 145 141 808 Kč | 100,0 % |
Výdaje podle oblasti
Výdaje podle oblasti 2020| Oblast | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění | Podíl na výdajích |
|---|
| Zemědělství, lesní hospodářství a rybářství | 3 850 000 Kč | 4 568 561 Kč | 3 828 009 Kč | 83,8 % | 0,7 % |
| Průmyslová a ostatní odvětví hospodářství | 166 340 000 Kč | 160 555 787 Kč | 102 782 942 Kč | 64,0 % | 18,6 % |
| Služby pro obyvatelstvo | 265 992 000 Kč | 261 560 413 Kč | 221 005 146 Kč | 84,5 % | 40,1 % |
| Sociální věci a politika zaměstnanosti | 14 860 000 Kč | 67 704 368 Kč | 62 142 526 Kč | 91,8 % | 11,3 % |
| Bezpečnost státu a právní ochrana | 24 518 000 Kč | 27 502 729 Kč | 23 906 617 Kč | 86,9 % | 4,3 % |
| Všeobecná veřejná správa a služby | 158 760 000 Kč | 161 249 208 Kč | 137 600 735 Kč | 85,3 % | 25,0 % |
Největší výdaje podle paragrafu
Největší výdaje podle paragrafu 2020| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Činnost místní správy | 109 357 012 Kč |
| Ostatní záležitosti kultury | 51 448 666 Kč |
| Pitná voda | 46 852 652 Kč |
| Domovy pro seniory | 39 772 537 Kč |
| Základní školy | 33 908 339 Kč |
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce | 33 110 965 Kč |
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 22 409 907 Kč |
| Bezpečnost a veřejný pořádek | 22 336 476 Kč |
| Péče o vzhled obcí a veřejnou zeleň | 16 006 848 Kč |
| Ostatní finanční operace | 15 775 770 Kč |
| Ostatní zájmová činnost a rekreace | 15 188 796 Kč |
| Silnice | 14 003 001 Kč |
| Činnosti knihovnické | 13 168 840 Kč |
| Mateřské školy | 11 534 650 Kč |
| Sběr a svoz komunálních odpadů | 9 485 737 Kč |
| Osobní asistence, pečovatelská služba a podpora samostatného bydlení | 9 366 195 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 8 896 929 Kč |
| Dopravní obslužnost veřejnými službami - linková | 8 846 712 Kč |
| Veřejné osvětlení | 8 028 524 Kč |
| Sběr a svoz ostatních odpadů jiných než nebezpečných a komunálních | 7 071 143 Kč |
Investice
Investice podle paragrafu 2020| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Pitná voda | 44 508 593 Kč |
| Ostatní záležitosti kultury | 23 059 266 Kč |
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 9 682 815 Kč |
| Silnice | 4 705 081 Kč |
| Činnost místní správy | 2 839 394 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 2 680 095 Kč |
| Sběr a svoz ostatních odpadů jiných než nebezpečných a komunálních | 1 910 085 Kč |
| Lokální zásobování teplem | 1 822 534 Kč |
| Základní školy | 1 789 074 Kč |
| Mateřské školy | 1 531 132 Kč |
| Veřejné osvětlení | 1 522 385 Kč |
| Využití volného času dětí a mládeže | 1 080 793 Kč |
| Protierozní, protilavinová a protipožární ochrana | 1 039 650 Kč |
| Bytové hospodářství | 960 996 Kč |
| Komunální služby a územní rozvoj jinde nezařazené | 617 645 Kč |
Data pocházejí z veřejných zdrojů města a státu. Provozovatel a zpracování dat: TuxWorks s.r.o.
·
Podmínky užití a opravy
·
Ochrana osobních údajů
·
Prohlášení o přístupnosti
·
Otevřená data