Usnesení Rada města č. 4650/2018
• Rozpočtové opatření č. 13 – 20
- Orgán
- Rada města
- Jednání
- Rada města – 97. schůze
- Datum
- Kategorie
- rozpočtová opatření
Text usnesení
I. Schvaluje
RO č. 13 ve výši 6.000 Kč Navýšení rozpočtu odboru školství a cestovního ruchu na finanční odměny pro vítěze soutěže Strakonice kvetou. Rozpočtové opatření bude kryto použitím prostředků minulých let. Rozpočtová skladba - výdaje: 204 – 3399 – 5194 financování: 0000 – 8115 RO č. 14 ve výši 47.000 Kč Navýšení rozpočtu odboru školství a cestovního ruchu na financování projektu „Historie Prahy z hladiny Vltavy“. Jedná se o výlet do Prahy spojený s prohlídkou ZOO a plavbou po Vltavě, který bude odměnou pro 80 žáků čtvrtých a pátých tříd základních škol zřizovaných městem Strakonice, vybraných řediteli základních škol dle předem určených kritérií (prospěch, chování, práce ve prospěch školy, výborné umístění v olympiádách, atd.). Realizace projektu byla schválena RM dne 20.12.2017 usnesením č. 4348/2017. Rozpočtové opatření bude k ryto použitím prostředků minulých let. Rozpočtová skladba - výdaje: 1333 – 3119 – xxxx financování: 0000 – 8115 RO č. 15 ve výši 81.000 Kč
Navýšení rozpočtu odboru školství a cestovního ruchu na vypracování demografické studie (viz. materiál OŠCR k projednání v RM dne 21.03.2018 č. 97/07, bod č. 3). Rozpočtové opatření bude kryto použitím prostředků minulých let. Rozpočtová skladba - výdaje: 1333 – 3119 – xxxx financování: 0000 – 8115 RO č. 16 ve výši 497.032 Kč Průtoková neinvestiční účelová dotace z MŠMT (zálohová platba) pro příspěvkovou organizaci Mateřská škola Strakonice, Lidická 625 na realizaci projektu v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Podíl SR – 15 %, podíl ESF 85 %.
Rozpočtová skladba - příjmy: 1312 – 0000 – 4116 – ÚZ 33 063, Nástroj 103, Zdroj 1 a 5 výdaje: 1312 – 3111 – 5336 – ÚZ 33 063, Nástroj 103, Zdroj 1 a 5 RO č. 17 ve výši 176.800,80 Kč Průtoková neinvestiční účelová dotace z MŠMT (zálohová platba) pro příspěvkovou organizaci Mateřská škola Strakonice, A.B. Svojsíka 892 na realizaci projektu v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Podíl SR – 15 %, podíl ESF 85 %.
Rozpočtová skladba - příjmy: 1307 – 0000 – 4116 – ÚZ 33 063, Nástroj 103, Zdroj 1 a 5 výdaje: 1307 – 3111 – 5336 – ÚZ 33 063, Nástroj 103, Zdroj 1 a 5 RO č. 18 ve výši 39.525.000 Kč Průtoková neinvestiční účelová dotace pro příspěvkovou organizaci Městský ústav sociálních služeb na podporu poskytování sociálních služeb v roce 2018.
Rozpočtová skladba - příjmy: 1230 – 0000 – 4122 – ÚZ 13 305 výdaje: 1230 – xxxx – 5336 – ÚZ 13 305 RO č. 19 ve výši 223.038,80 Kč Dokrytí nákladů na volby do Poslaneck é sněmovny Parlamentu ČR v rámci finančního vypořádání za rok 2017. O uvedenou částku budou navýšeny výdaje na volby v roce 2018.
Rozpočtová skladba - příjmy: 99 – 6402 – 2222 – ÚZ 98 071 výdaje: 99 – xxxx – xxxx – ÚZ xx xxx RO č. 20 ve výši 75.327 Kč Dokrytí nákladů na přípravnou fázi na volbu prezidenta ČR v rámci finančního vypořádání za rok 2017. O uvedenou částku budou navýšeny výdaje na volby v roce 2018.
Rozpočtová skladba - příjmy: 99 – 6402 – 2222 – ÚZ 98 008 výdaje: 99 – xxxx – xxxx – ÚZ xx xxx
Zobrazit původní dokument (externí odkaz)
Data pocházejí z veřejných zdrojů města a státu. Provozovatel a zpracování dat: TuxWorks s.r.o. · Podmínky užití a opravy · Ochrana osobních údajů · Prohlášení o přístupnosti · Otevřená data