Rozpočet města 2017
- Příjmy
- 546 243 039 Kč
- Výdaje
- 468 238 420 Kč
- Investice
- 101 419 440 Kč
- Saldo
- 78 004 619 Kč
- Schválené příjmy
- 438 700 000 Kč
- Schválené výdaje
- 475 286 000 Kč
- Příjmy po změnách
- 525 103 251 Kč
- Výdaje po změnách
- 559 957 282 Kč
Příjmy podle druhu
Příjmy podle druhu 2017| Druh | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění |
|---|
| Daňové příjmy | 317 280 000 Kč | 340 795 000 Kč | 354 842 238 Kč | 104,1 % |
| Nedaňové příjmy | 82 676 000 Kč | 88 351 000 Kč | 93 241 318 Kč | 105,5 % |
| Kapitálové příjmy | 3 000 000 Kč | 5 627 000 Kč | 7 829 232 Kč | 139,1 % |
| Přijaté transfery | 35 744 000 Kč | 90 330 251 Kč | 90 330 251 Kč | 100,0 % |
Výdaje podle oblasti
Výdaje podle oblasti 2017| Oblast | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění | Podíl na výdajích |
|---|
| Zemědělství, lesní hospodářství a rybářství | 2 714 000 Kč | 6 939 335 Kč | 6 570 741 Kč | 94,7 % | 1,4 % |
| Průmyslová a ostatní odvětví hospodářství | 147 172 000 Kč | 146 960 471 Kč | 88 359 854 Kč | 60,1 % | 18,9 % |
| Služby pro obyvatelstvo | 152 340 000 Kč | 195 521 856 Kč | 178 483 028 Kč | 91,3 % | 38,1 % |
| Sociální věci a politika zaměstnanosti | 12 910 000 Kč | 43 725 800 Kč | 43 130 160 Kč | 98,6 % | 9,2 % |
| Bezpečnost státu a právní ochrana | 17 805 000 Kč | 19 886 577 Kč | 19 191 485 Kč | 96,5 % | 4,1 % |
| Všeobecná veřejná správa a služby | 142 345 000 Kč | 146 923 243 Kč | 132 503 152 Kč | 90,2 % | 28,3 % |
Největší výdaje podle paragrafu
Největší výdaje podle paragrafu 2017| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Činnost místní správy | 98 766 050 Kč |
| Základní školy | 29 107 563 Kč |
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 28 759 757 Kč |
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce | 26 680 155 Kč |
| Domovy pro seniory | 26 180 892 Kč |
| Ostatní finanční operace | 24 772 522 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 24 095 511 Kč |
| Silnice | 23 855 413 Kč |
| Komunální služby a územní rozvoj jinde nezařazené | 23 343 967 Kč |
| Ostatní záležitosti kultury | 21 139 995 Kč |
| Bezpečnost a veřejný pořádek | 16 712 400 Kč |
| Mateřské školy | 13 164 488 Kč |
| Činnosti knihovnické | 11 078 000 Kč |
| Péče o vzhled obcí a veřejnou zeleň | 9 079 345 Kč |
| Sběr a svoz komunálních odpadů | 9 075 257 Kč |
| Osobní asistence, pečovatelská služba a podpora samostatného bydlení | 8 497 300 Kč |
| Veřejné osvětlení | 8 169 149 Kč |
| Ostatní zájmová činnost a rekreace | 7 471 522 Kč |
| Dopravní obslužnost veřejnými službami - linková | 6 778 140 Kč |
| Nebytové hospodářství | 4 493 635 Kč |
Investice
Investice podle paragrafu 2017| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Komunální služby a územní rozvoj jinde nezařazené | 22 601 284 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 20 633 663 Kč |
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 20 264 150 Kč |
| Silnice | 14 756 238 Kč |
| Činnost místní správy | 6 385 956 Kč |
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce | 4 937 865 Kč |
| Základní školy | 2 339 345 Kč |
| Pitná voda | 1 883 367 Kč |
| Bezpečnost silničního provozu | 1 335 671 Kč |
| Požární ochrana - dobrovolná část | 1 313 673 Kč |
| Veřejné osvětlení | 1 144 540 Kč |
| Správa v lesním hospodářství | 1 020 761 Kč |
| Bezpečnost a veřejný pořádek | 679 957 Kč |
| Nebytové hospodářství | 663 027 Kč |
| Bytové hospodářství | 448 142 Kč |
Data pocházejí z veřejných zdrojů města a státu. Provozovatel a zpracování dat: TuxWorks s.r.o.
·
Podmínky užití a opravy
·
Ochrana osobních údajů
·
Prohlášení o přístupnosti
·
Otevřená data