Rozpočet města 2018
- Příjmy
- 578 260 888 Kč
- Výdaje
- 603 165 957 Kč
- Investice
- 186 211 793 Kč
- Saldo
- −24 905 070 Kč
- Schválené příjmy
- 495 650 000 Kč
- Schválené výdaje
- 565 670 000 Kč
- Příjmy po změnách
- 560 937 482 Kč
- Výdaje po změnách
- 742 125 551 Kč
Příjmy podle druhu
Příjmy podle druhu 2018| Druh | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění |
|---|
| Daňové příjmy | 360 100 000 Kč | 360 100 000 Kč | 379 365 235 Kč | 105,3 % |
| Nedaňové příjmy | 93 925 000 Kč | 99 867 175 Kč | 91 501 540 Kč | 91,6 % |
| Kapitálové příjmy | 3 500 000 Kč | 5 040 000 Kč | 11 463 806 Kč | 227,5 % |
| Přijaté transfery | 38 125 000 Kč | 95 930 307 Kč | 95 930 307 Kč | 100,0 % |
Výdaje podle oblasti
Výdaje podle oblasti 2018| Oblast | Schváleno | Po změnách | Skutečnost | Plnění | Podíl na výdajích |
|---|
| Zemědělství, lesní hospodářství a rybářství | 3 460 000 Kč | 4 758 106 Kč | 3 367 853 Kč | 70,8 % | 0,6 % |
| Průmyslová a ostatní odvětví hospodářství | 168 282 000 Kč | 215 181 383 Kč | 175 261 086 Kč | 81,4 % | 29,1 % |
| Služby pro obyvatelstvo | 183 021 000 Kč | 255 934 850 Kč | 197 018 590 Kč | 77,0 % | 32,7 % |
| Sociální věci a politika zaměstnanosti | 11 800 000 Kč | 53 352 186 Kč | 51 592 472 Kč | 96,7 % | 8,6 % |
| Bezpečnost státu a právní ochrana | 19 479 000 Kč | 21 083 388 Kč | 19 952 438 Kč | 94,6 % | 3,3 % |
| Všeobecná veřejná správa a služby | 179 628 000 Kč | 191 815 637 Kč | 155 973 519 Kč | 81,3 % | 25,9 % |
Největší výdaje podle paragrafu
Největší výdaje podle paragrafu 2018| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Činnost místní správy | 120 344 825 Kč |
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 55 843 143 Kč |
| Silnice | 54 389 686 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 35 524 645 Kč |
| Domovy pro seniory | 33 092 400 Kč |
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce | 33 091 780 Kč |
| Ostatní záležitosti kultury | 30 635 737 Kč |
| Základní školy | 25 447 396 Kč |
| Ostatní finanční operace | 24 078 008 Kč |
| Veřejné osvětlení | 20 510 190 Kč |
| Bezpečnost a veřejný pořádek | 18 333 730 Kč |
| Pitná voda | 16 926 945 Kč |
| Péče o vzhled obcí a veřejnou zeleň | 13 219 455 Kč |
| Ostatní zájmová činnost a rekreace | 12 844 565 Kč |
| Činnosti knihovnické | 12 237 000 Kč |
| Mateřské školy | 9 602 802 Kč |
| Dopravní obslužnost veřejnými službami - linková | 8 554 637 Kč |
| Sběr a svoz komunálních odpadů | 8 420 359 Kč |
| Osobní asistence, pečovatelská služba a podpora samostatného bydlení | 7 864 000 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením a domovy se zvláštním režimem | 4 659 000 Kč |
Investice
Investice podle paragrafu 2018| Paragraf | Skutečnost |
|---|
| Ostatní záležitosti pozemních komunikací | 46 704 909 Kč |
| Silnice | 40 334 148 Kč |
| Odvádění a čištění odpadních vod a nakládání s kaly | 31 461 925 Kč |
| Činnost místní správy | 20 952 526 Kč |
| Veřejné osvětlení | 14 351 961 Kč |
| Pitná voda | 12 902 580 Kč |
| Sportovní zařízení ve vlastnictví obce | 3 288 934 Kč |
| Výstavba a údržba místních inženýrských sítí | 2 125 058 Kč |
| Ostatní záležitosti kultury | 2 039 832 Kč |
| Komunální služby a územní rozvoj jinde nezařazené | 1 744 613 Kč |
| Cestovní ruch | 1 448 798 Kč |
| Protierozní, protilavinová a protipožární ochrana | 1 311 044 Kč |
| Sběr a svoz ostatních odpadů jiných než nebezpečných a komunálních | 1 301 576 Kč |
| Bezpečnost silničního provozu | 1 019 659 Kč |
| Ochrana obyvatelstva | 840 320 Kč |
Data pocházejí z veřejných zdrojů města a státu. Provozovatel a zpracování dat: TuxWorks s.r.o.
·
Podmínky užití a opravy
·
Ochrana osobních údajů
·
Prohlášení o přístupnosti
·
Otevřená data